Till innehållet

2021-06-07

FINSAM i Malmö satsar på kampanj och investerar i tre nya projekt.

Styrelsen i FINSAM i Malmö har sammanträtt den 4/6 och protokollet är nu underskrivet. Bland annat beslutades om en informationskampanj mot förbundets medlemmar samt att tjänsten koppla samman ska vara i fokus i denna kampanj.

Styrelsen i FINSAM i Malmö har sammanträtt den 4/6 och protokollet är nu underskrivet. Bland annat beslutades om en informationskampanj mot förbundets medlemmar samt att tjänsten koppla samman ska vara i fokus i denna kampanj.

Andra större beslut var att stödja tre projektansökningar.

Läs hela protokollet här!

Fler nyheter

2026-01-13

Malmökraftens kommunikationsplan

Malmökraften har tagit fram en kommunikationsplan för 2025-2027

2025-12-18

Jul och Nyår FINSAM i Malmö 2025

FINSAM i Malmö kommer ha följande öppettider under helgerna. Den 22-30/12 2025 kommer vi hålla helt stängt och besva…

2025-12-17

9 999 lyssningar på Vet NI!!

FINSAM i Malmö startade podden Vet Ni!! för sju år sedan och avslutar året med att räkna in 155 avsnitt med 9 999 st…

2025-12-15

Samtal kring samarbete Malmö Universitet

Malmö Universitet har bjudit in till samtal med FINSAM i Malmö kring möjliga samarbeten.

2025-12-10

FINSAM i Malmö kopplar samman

Efter att ha fångat en förfrågan via SKR;s portal Dela digitalt kring informationsdelning träffade FINSAM i Malmö id…

Om Finsam

FINSAM i Malmö är ett finansiellt samordningsförbund inom rehabiliteringsområdet. Förbundet bildades 2007 och ägs av Malmö stad, Försäkringskassan Malmö, Region Skåne och Arbetsförmedlingen Malmö.

Kontakt

  • FINSAM i Malmö
  • World Trade Center
  • Skeppsgatan 19
  • 211 11 Malmö

Hitta hit